BÖĞÜRTLEN SİRKESİ 500 ML - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Böğürtlen Sirkesi 500 mlBöğürtlen sirkesi tam anlamıyla antioksidan deposudur. Bu ürünün yapılabilmesi için öncelikle meyveye ulaşmak gerekir. Bitki bol yağış alan ormanlık alanlarda yetişmektedir. İnsan bakımına gerek kalmaksızın, el değmeden yetişebilen bitkinin kullanım alanı son derece geniştir. Ürün doğanın bize hediyesi olan bir bitkinin meyvesinden elde edilmektedir. Doğanın bağrında hiçbir..

Böğürtlen Sirkesi 500 ml

Böğürtlen sirkesi tam anlamıyla antioksidan deposudur. Bu ürünün yapılabilmesi için öncelikle meyveye ulaşmak gerekir. Bitki bol yağış alan ormanlık alanlarda yetişmektedir. İnsan bakımına gerek kalmaksızın, el değmeden yetişebilen bitkinin kullanım alanı son derece geniştir. Ürün doğanın bize hediyesi olan bir bitkinin meyvesinden elde edilmektedir. Doğanın bağrında hiçbir bakıma gerek kalmadan yetişen bitkinin meyvesi mucizevi niteliktedir. Ürünün en büyük özelliği hiç şüphesiz ki doğallığının korunarak satışa sunulmasıdır. Ürün en doğal haliyle işlemlerden geçirildikten sonra yine aynı şekilde doğallığı korunarak ambalajlanıp satışa sunulmaktadır. 

Böğürtlen sirkesi kullanımı oldukça basittir. Ürünün etkisini kaybetmemesi ve olumsuz etkiler ortaya çıkarmaması için başka bir şeyle karışım yapılmaması gerekir. Tek başına kullanılan ürün sadece suyla karıştırılmalıdır. Suyla karıştırılarak açılan ürün belirtilen sıklıklarla kullanılmalıdır. Ürünün kullanım önerisinde tok karnına içilmesi önerilir. Belirtilen miktardan fazla tüketilmemeli aksi halde problemler çıkartabilmektedir. Netice almak isteyenler belirtilen düzen içerisinde ürünü tüketmelidirler. Böğürtlen sirkesi yapım aşaması yönüyle de pek çok zorluğu barındırmaktadır. Zor aşamalardan geçen ürünün fiyatı daha fazla kişiye ulaştırılmak adına düşük belirlenmektedir. Böğürtlen sirkesi fiyatı için web sitemizi takip edin.

İÇİNDEKİLER:

Böğürtlen Sirkesi

KULLANIMI:

 

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi