Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)
ARDIÇ KATRANI YAĞI 20 CC - YEŞİL NATUREL

20,00₺

ARDIÇ KATRANI YAĞI 20 CC - YEŞİL NATUREL

Ardıç Katranı Yağı 20 ccArdıç katranı yağı Akdeniz bölgesinde yetişen ağacın odunundan elde edilmektedir. Asalak öldürücü olarak da nitelendirilen ürün yüksek kalite içermektedir. Katran kelimesi birbirinden farklı onlarca maddeyi tanımlamak için kul..

Markalar: Yeşil Naturel

ARDIÇ YAĞI - YEŞİL NATUREL

30,00₺

ARDIÇ YAĞI - YEŞİL NATUREL

Ardıç YağıArdıç yağı kullanımı günden güne daha da yaygın hale gelmektedir. Yaygınlaşan kullanımı ile farklı sektörlerde yerini alan ürünün kalitesi oldukça önemlidir. Ürün yüksek kalitede üretilmekte ve satışa çıkarılmaktadır. Üretim aşamalarında da..

Markalar: Yeşil Naturel

ASPİR YAĞI 250 ML - YEŞİL NATUREL

25,00₺

ASPİR YAĞI 250 ML - YEŞİL NATUREL

Aspir Yağı 250 mlAspir yağı amacına göre değişkenlik gösteren kullanım alanlarına sahiptir. İki türü olan ürünün birisi yüksek oranda linoleik içermektedir, diğerinde ise yine yüksek oranında oleik bulunmaktadır. Yüksek seviyede oleik içeren ürü..

Markalar: Yeşil Naturel

AYNISEFA YAĞI - YEŞİL NATUREL

20,00₺

AYNISEFA YAĞI - YEŞİL NATUREL

Aynısefa YağıAynısefa, seyrek dallı gevşek veya dik gövdeli, 80 cm (31 inç) boyunda büyüyen kısa ömürlü aromatik otsu bir bitkidir. Aynısefa bitkisinde merkezi disk çiçeklerini çevreleyen tek bir ışın demeti halkası vardır. Çiçekler, koşulların uygun..

Markalar: Yeşil Naturel

CEVİZ YAĞI - YEŞİL NATUREL

20,00₺

CEVİZ YAĞI - YEŞİL NATUREL

Ceviz YağıCeviz bir kuruyemiş olarak her zaman ilgi çeker. Tatlıların, kurabiyelerin ve daha pek çok yiyeceğin katkı maddesi olur. Bunla birlikte ceviz yağı M.Ö. 300’lü yıllarda Yunanlılar ve Romalılar tarafından keşfedilmiş, her zaman farklı şekille..

Markalar: Yeşil Naturel

ÇÖREK OTU YAĞI & ZEYTİN SÜTÜ - YEŞİL NATUREL

100,00₺

ÇÖREK OTU YAĞI & ZEYTİN SÜTÜ - YEŞİL NATUREL

Çörek Otu Yağı & Zeytin SütüÇörek otu yağı & zeytin sütü içerisinde yer alan çörek otu, son derece özel bir bitkidir. Çörek otu 45-50 cm boyunda olur, çiçekleri beyazdır ve uçları yeşilimsi mavi bir renktedir. Çiçeklerinin beyaz olması n..

Markalar: Yeşil Naturel

ÇÖREK OTU YAĞI 250 ML - YEŞİL NATUREL

100,00₺

ÇÖREK OTU YAĞI 250 ML - YEŞİL NATUREL

Çörek Otu Yağı 250 mlÇörek otu yağı nigella sativa adlı çörek otu bitkisinden elde edilir. Çörekotu, 40-60 cm boyuna kadar çıkabilen, beyaz çiçeklere sahip olan bir bitkidir. Çiçeklerinin uçları yeşilimsi mavi renktedir. Çiçeklerinin beyazlığınd..

Markalar: Yeşil Naturel

ÇÖREK OTU YAĞI 50 ML - YEŞİL NATUREL

20,00₺

ÇÖREK OTU YAĞI 50 ML - YEŞİL NATUREL

Çörek Otu Yağı 50 mlİÇİNDEKİLER:Çörek Otu YağıKULLANIMI: KARGO BİLGİSİ:Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir...

Markalar: Yeşil Naturel

DEFNE YAĞI - YEŞİL NATUREL

20,00₺

DEFNE YAĞI - YEŞİL NATUREL

Defne YağıDefne yağı, defne bitkisinden elde edilmektedir. Defne, çok köklü bir geçmişe sahiptir. Roma kültüründe zaferi sembolize etmekte, Yunan mitolojisinde Apollon’un peşinden gittiği bir peri, defne ağacına dönüşmektedir. Defne ağacı yeşil, pürü..

Markalar: Yeşil Naturel

E VİTAMİNİ, VİTAMİN E - YEŞİL NATUREL

30,00₺

E VİTAMİNİ, VİTAMİN E - YEŞİL NATUREL

E Vitamini, Vitamin E E vitamini vücut için gerekli olan en temel vitaminlerden birisidir. Yağda çözünebilir ve sebze yağlarında, kırmızı et, tahıllarda, kümes hayvanlarında, meyvelerde, yumurtada, sebzelerde bulunur. Bağışıklık sistem..

Markalar: Yeşil Naturel

FINDIK YAĞI - YEŞİL NATUREL

20,00₺

FINDIK YAĞI - YEŞİL NATUREL

Fındık YağıFındık yağı, aynı isimdeki meyveden elde edilir. Fındığa Latince adıyla corylus ağacının meyvesine denir. Kuzey yarım küreye özgü bir meyve olup yaprakları tırtıklıdır. Ufak soluk kırmızı ve sarı çiçekler açarlar. Meyve, tozlaşma..

Markalar: Yeşil Naturel

GLİSERİN YAĞI - YEŞİL NATUREL

20,00₺

GLİSERİN YAĞI - YEŞİL NATUREL

Gliserin YağıGliserin, karbon, oksijen ve hidrojenden meydana gelen organik bir bileşendir. İlk olarak 1779 yılında zeytinyağı karışımını ısıtmakta olan İsveçli Carl Wilhelm Scheele tarafından tesadüfen keşfedilmiş ve tatlı ve şekerli tadından dolayı..

Markalar: Yeşil Naturel

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)

Bitkisel Yağlar

Bitkisel Yağlar

Bitkisel Yağlar, Esansiyel Yağlar

Bitkisel yağların çok çeşitli şekillerde kullanımı, yüzlerce yıl öncesine dayanan bir yöntemdir. Bununla birlikte günümüzde elde edilen bitkisel yağlar, elbette yüzlerce yıl boyunca edinilen bilgi birikimin yanında, teknik ilerlemelerle eşsiz bir seviyededir. Bitkisel yağların kullanımı, harici olarak cilde uygulamanın yanında pek çok farklı yöntemle de olabilir. Banyo suyuna karıştırmak, masaj yoluyla cilde yedirmek, gıdaların ve içeceklerin içerisine damlatmak, inhibilatör yoluyla havaya karıştırmak akla gelen ilk yöntemlerdir.  Bunların yanında kompres, ayak ve el banyoları, koku kaplarını kullanarak aromalarından faydalanmak da alternatif yöntemler arasındadır.


Bitkisel yağlar çok geniş bir kullanım alanına sahip ve aynı zamanda doğal yağlardır. Çeşitli bitkilerden elde edilen çeşitli yağlar, farklı katkılar sunan ve eşsiz aromatik kokulara sahip ürünlerdir. Esansiyel yağlar olarak da bilinen bu yağlar, bitkilerin farklı bileşenleri ve sahip oldukları farklı yağ türleri nedeniyle çok çeşitlidir. Bu yağların en verimli yöntemlerle elde edilmesi sayesinde tüketiciye sunulur. Yağların çeşitlerine göre belirli sayıda damlalar yoluyla günlük olarak kullanılması gerekir.

Bitkisel Yağlar: Püf Noktaları

Esansiyel yağlar, elde edildiği bitkilerin toplandığı ve yetiştiği bölgeler önemlidir. Bunun yanında bazı bitkilerin kurutulması, bazılarının ise taze olarak işleme tabi tutulması da gerekir. Kantaron yağı gibi çiçeklerden elde edilen yağlar, bitkilerin kurutulmasından sonra işleme tabii tutulur. Çörek otu yağı en çok ilgi gören ürünlerden biridir ve bu yağ da kurutulmuş çörek otundan elde edilir.


Yoğun ilgi gören diğer ürünlerden biri olan kenevir tohumu yapı, tohumların sıkılası yöntemiyle elde edilir. Özel formüllü ve karışım yağlardan biri olan Sinüzot yağ ise, çeşitli bitkilerin yağlarından özel bir formülle hazırlanır. Esansiyel veya bitkisel yağların kullanım alanlarının genişliği ve kullanım kolaylıkları öne çıkan özellikleri arasındadır. Bitkilerin mucizevi dünyalarına en yakından tanık olabilmek için, en kolay yöntemlerinden biri yağlarının kullanılmasıdır. Giderek katkıları hakkında daha fazla bilgiye erişebiliyor olmakla birlikte, kullanımları da yoğun bir şekilde artıyor.

Doğal ve organik olmaları aynı zamanda bu yağların içilerek veya yiyeceklere dahil edilerek kullanılmasını da mümkün kılıyor. Bu kullanım kolaylığı, önemli bir gıda takviyesi haline gelmelerine sebep oluyor. Kategorimiz altında, firmamızın özel tesislerinde ve özel yöntemlerle elde dilmiş en verimli yağlara erişebilirsiniz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi özel bir hassasiyetle hazırladığımız yağlar, özel kampanyalar ve en ekonomik koşullarla tüketicilerimize sunuluyorlar.

Esansiyel Yağlar Sektöründe Deneyimli: Yeşil Naturel

Firmamızın deneyim ve bilgi birikiminin sonucu olarak ortaya çıkmış olan özel formüllü esansiyel yağlarımız, benzersiz etkilere sahiptir. Aradığınız her türlü doğal yağa kategorimiz altında ulaşabilirsiniz. Kuruluşumuzun alansal deneyimleri ve buna paralel olarak gelişen hizmet yaklaşımı sonucunda, en nitelikli ürünleri ilgili kategoriler altında bulabilirsiniz.  Yağların muhteşem özelliklerine yakından tanık olmak için, kategorimiz altında ihtiyacınıza çözüm üretecek bir yağa mutlaka erişeceksiniz. Üretilen tüm yağlar, tüketicilerimizin talep ve beklentilerini karşılamak üzere özel olarak belirleniyor.