OMEGA 3 BALIK YAĞI 60 KAPSÜL - YEŞİL NATUREL

  • 60,00₺

Omega-3 Balık Yağı 60 KapsülOmega-3, DHA ve EPA içermektedir. Şeker, tuz ve nişasta içermez. Gluten, buğday, süt ürünleri, soya ve maya gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı, ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejeteryan için uygundur. Sağlıklı bir bedene sahip olmak istiyorsanız hayatınızda bazı konulara dikkat etmeniz gerekir.&nb..

Etiketler: OMEGA 3 BALIK YAĞI

Omega-3 Balık Yağı 60 Kapsül

Omega-3, DHA ve EPA içermektedir. Şeker, tuz ve nişasta içermez. Gluten, buğday, süt ürünleri, soya ve maya gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı, ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejeteryan için uygundur. Sağlıklı bir bedene sahip olmak istiyorsanız hayatınızda bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. Sağlıklı bir vücut gün içinde dışarıdan gelecek besin değerlerine ihtiyaç duyar. Vitamin ve mineraller vücudun beslenmesini, dirençli olmasını ve sağlıklı olmasını sağlar. Eğer bireyde vitamin ve mineral eksikliği varsa çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Çünkü vitamin ve mineral eksikliği bireylerin bağışıklık sistemini zayıflatır, bireyin daha kolay hasta olmasına neden olur. OMEGA-3 balık yağı, vücudun ihtiyacı olan değerlerin yüksek miktarını karşılamaktadır. OMEGA 3 içerisinde bulunan yağlar dışarıdan alınamamaktadır. Dışarıdan alınamayan bu yağlar aslında vücut için oldukça önemlidir. Vücut sağlığında etkin bir yere sahip olan yağın yanında destekleyici vitaminler de kullanılmıştır.

OMEGA-3 balık yağı sağlık için önemli bir yere sahip. Deniz ürünlerinde yoğun miktarda bulunan yağ aynı zamanda bazı sebze ve tohumlarda da bulunmaktadır. Bu besinleri tüketmeyen bireylerde bazı rahatsızlıklar görülür. Çünkü vücut ihtiyacı olan vitamin ve yağları alamaz ve gücünü kaybeder. Balık yağının bu kadar önemli bir yere sahip olması balık yağı fiyatları artışının yaşanmasına neden oluyor. İnsanlar, uygun fiyata sağlıklı ve güvenilir yağ bulmakta zorluk çekiyor. Yeşil Naturel olarak sağlığa uygun şartlarda hazırladığımız balık yağını uygun ve doğru fiyatlarla tüketiciye ulaştırıyoruz. Balık yağı hapı sayesinde artık daha sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsiniz. OMEGA-3 balık yağı, vücudun beslenmesini sağlar ve aynı zaman vücudu geliştirir. Bu nedenle özellikle çocuklarda ve gençlerde takviye edici olarak kullanılmaktadır. Balık yağı, beynin aktif çalışmasında önemli bir role sahip. Balik yagi ile birlikte vitamin E, DHA ve EPA da kullanılmıştır. Ürün, sağlığınızı destekler özellikte olduğu için kolaylıkla temin edebilir, güvenle kullanabilirsiniz.

İÇİNDEKİLER:

  • Omega-3
  • DHA, EPA
  • Vitamin E

KULLANIMI:

Yetişkinler için gün içinde iki kez bir kapsül kullanınız.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

BİLGİLENDİRME:

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. Yeşil Naturel ve My FarmaEx tarafından üretilen ürünler bitkisel takviye özelliğindedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi