Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
C VİTAMİNİ, D VİTAMİNİ, BETA GLUKAN, MAGNEZYUM, ÇİNKO MİX TABLET YEŞİL NATUREL

110,00₺

C VİTAMİNİ, D VİTAMİNİ, BETA GLUKAN, MAGNEZYUM, ÇİNKO MİX TABLET YEŞİL NATUREL

rating

C Vitamin Mix TabletC Vitamin tablet ürünümüz;,Vitamin C, Vitamin D, Beta Glukan, Magnezyum ve Çinko içermektedir. İnsanlar sağlığını korumak için dışarıdan vitamin takviyesi alırlar. Tüketilen besinler bazı durumlarda vücudun ihtiyacı olan vitaminle..

Markalar: Yeşil Naturel

FİT FORM KAPSÜL 700 MG 40 KAPSÜL - YEŞİL NATUREL

60,00₺

FİT FORM KAPSÜL 700 MG 40 KAPSÜL - YEŞİL NATUREL

Fit Form Kapsül 700 Mg 40 KapsülDoğal ürünler sektöründe hizmet vermekte olan pek çok firmanın fit form ürünleri alanında da doğal ürünleri mevcuttur. Çeşitli firmaların farklı içeriklerle sunmuş olduğu bu ürünler, doğal ve organik ürünler sınıfında ..

Markalar: Yeşil Naturel

HYALURONİC ASİT 60 MG 30 KAPSÜL - YEŞİL NATUREL

120,00₺

HYALURONİC ASİT 60 MG 30 KAPSÜL - YEŞİL NATUREL

Hyaluronic Asit 60 mg 30 KapsülHyaluronic asit ya da Hyalüronik asit insan vücudunda da belirli birtakım dokularda da bulunan bir asit çeşididir. Hyaluronik acid insanın kendi vücudunda da var olduğu için çeşitli işlevlere sahiptir. Genellikle v..

Markalar: Yeşil Naturel

OMEGA 3 BALIK YAĞI 60 KAPSÜL - YEŞİL NATUREL

110,00₺

OMEGA 3 BALIK YAĞI 60 KAPSÜL - YEŞİL NATUREL

Omega-3 Balık Yağı 60 KapsülOmega-3, DHA ve EPA içermektedir. Şeker, tuz ve nişasta içermez. Gluten, buğday, süt ürünleri, soya ve maya gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı, ve koruyucular kulla..

Markalar: Yeşil Naturel

SPEMAX PLUS KAPSÜL 45 ADET - YEŞİL NATUREL

120,00₺

SPEMAX PLUS KAPSÜL 45 ADET - YEŞİL NATUREL

Spemax Plus Kapsül 45 AdetGün içinde tüketilen besinlerde bulunan vitamin ve mineraller vücutta depolanır. Eğer gün içinde vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineral depolanmazsa bireyin vücut direnci zayıflayacak, çeşitli rahatsızlıklar zamanla ortaya..

Markalar: Yeşil Naturel

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Bitkisel Ürün

Bitkisel Ürün

Bitkisel Kapsül, Bitkisel Kapsüller

Dengeli bir beslenme kaliteli bir yaşam ve sağlıklı bir vücudun ilk ve en önemli kurallarından biridir. Vücudumuz için gerekli enerjinin gıda yoluyla elde edilmesi, çoğunlukla enerji veren gıdalara yönelmekle sonuçlanan bir alışkanlık oluşturur. Böylece dengesiz bir beslenme alışkanlığının oluşması da kaçınılmaz hale gelir. Bitkiler sahip oldukları birçok yağ, mineral ve vitaminlerle, dengeli ve sağlıklı bir beslenme alışkanlığının vazgeçilmezi olmalıdır. Bitkilerde bulunan bu türlü bileşenler doğal yollarla vücudumuzun sınırlı miktarda üretebildiği veya hiç üretemediği bileşenlerdir. Bununla birlikte bu bileşenlere vücudumuzun işleyişi için mutlak derece ve sürekli olarak ihtiyaç vardır. Organlarımızın düzenli çalışması, bağışıklık sistemimizin güçlenmesi, toksinlerin atılması, hücrelerin yenilenmesi ve benzeri birçok önemli etki için bu bileşenlere ihtiyaç duyarız. Bu bileşenlerin farklı bitkilerde var olması ve bu bitkilerin sürekli bir şekilde tüketilmesinin zorluğu ise yaşam kalitemize doğrudan olumsuz şekilde yansır. Bitkisel kapsül olarak hazırladığımız ürünlerimiz, gıda takviyeleri olarak bu bileşenleri bitkileri tüketmeden de vücudumuza sağlamamıza yardımcı olur.


Bitkilerin hyaluronic asit / hyaluronik acid gibi önemli asitlerinin, omega 3 yağ asitlerinin, C Vitamini ve diğer vitaminlerinin ayrıştırılarak hazırlanır. Bitkisel kapsüller, özenli bir şekilde birleştirilmiş olan yağ asitleri, mineral ve vitaminlerden oluşan ve kapsül şeklinde kullanıma sunulan tamamen doğal gıda takviyeleridir. Her gün belirli dozajlarla kullanılması sayesinde, yaşam kalitesine destekte bulunur. Dengesiz beslenmenin yol açtığı sorunlara pratik ve etkili bir çözüm sunan bitkisel kapsül, kolay kullanımlarıyla da yoğun şekilde tercih ediliyorlar.

Bitkisel Kapsül: Tamamen Doğal Takviyeler

Bitkisel kapsüller, en verimli bölgelerden özenle toplanan bitkilerden özel yöntemlerle elde edilen bileşenlerden, doğal ve katkısız şekilde hazırlanır. Üretimleri sırasında yasal olarak düzenlenmiş kuralların yanı sıra, etik kurallara da özen gösteren kuruluşumuz, en nitelikli bitkisel kapsül ürünlerini hizmetinize sunuyor. Bitkisel kapsül üretiminde kullanılan bitkiler, amaçlarına göre farklılıklar gösteriyor. Farklı alanlarda ihtiyaç duyulan gıda takviyelerini sağlamaları için hazırlanan formüller, çeşitli bitkisel kapsüllerin hazırlanmasına neden oluyor. Bu sayede ihtiyaçlara ve kullanım amaçlarına göre tercih edilebilecek çeşitli kapsül formülleri oluşturularak beğeninize sunuluyor.


Tüm bitkisel kapsül ürünlerimize ilgili kategorimiz aracılığıyla ulaşabilir, ihtiyacınıza göre farklı türdeki kapsülleri tercih edebilirsiniz. Bazı mineraller, yağ asitleri ve Vitaminler beslenme düzenimiz ve alışkanlıklarımız nedeniyle, vücudumuzun ihtiyacı olmasına rağmen yeterli düzeyde alınamıyor. Bu eksikliklerin zaman içerisinde yaşam kalitemizde oluşturduğu tüm olumsuzluklara kapsüller aracılığıyla çözüm oluşturabilirsiniz. Daha kaliteli ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için, gıda takviyeleri önemli bir çözüm alternatifi oluşturur. Talep ve ihtiyaçlara paralel bir şekilde hazırlanan kapsüllerimiz, üst düzey titizlik ve kaliteye sahip olarak katkısız bir şekilde hazırlanıyor. Tamamen doğal olan kapsüllerimiz, en nitelikli bitkilerden elde edilen bileşenlerle hazırlanıyor. Bu sayede ihtiyacınız olan gıda takviyelerini en kolay şekilde alabiliyorsunuz.