Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
KANTARON KREMİ, SARI KANTARON KREMİ 100 ML - YEŞİL NATUREL

50,00₺

KANTARON KREMİ, SARI KANTARON KREMİ 100 ML - YEŞİL NATUREL

Kantaron Kremi, Sarı Kantaron Kremi 100 mlKantaron kremi de kantaron yağı kullanılarak elde edilen bir üründür. Vücut için kantaron yağı özlü masaj kremi tercih edilmektedir. Kantaron yağı özlü masaj kremi cilde sürüldüğünde en hızlı etkiyi göst..

Markalar: Yeşil Naturel

KURU CİLT KREMİ - YEŞİL NATUREL

50,00₺

KURU CİLT KREMİ - YEŞİL NATUREL

Kuru Cilt KremiHer cilt tipinin farklı özellikleri vardır. Dolayısıyla kullanılan ürünlerinde nitelikleri ile içerisindeki maddelerde değişiklik göstermektedir. Özellikle kuru cilde sahip olan kişilerin bakım yaparken dikkat etmesi gereken noktalar b..

Markalar: Yeşil Naturel

KAŞ KİRPİK SERUMU, %100 DOĞAL - YEŞİL NATUREL

50,00₺

KAŞ KİRPİK SERUMU, %100 DOĞAL - YEŞİL NATUREL

Kaş & Kirpik Serumu, %100 DoğalKaş kirpik serumu genel olarak kaş ve kirpiklerin gürleşmesini sağlar. Yüz güzelliği için önemli bir unsur olan kaş ve kirpik özellikle kadınlar için daha da önemlidir. Kaş ve kirpiklerini şeklen değiştirmek isteyen..

Markalar: Yeşil Naturel

KATRAN SABUNU - YEŞİL NATUREL

30,00₺

KATRAN SABUNU - YEŞİL NATUREL

Katran SabunuÇok uzun yıllardır katran sabunu kullanılmaktadır. Anadolu’da çeşitli amaçlar ile uzun kullanıldığı bilinmektedir. Ardıç ağacından yapılmaktadır. Adının hikayesi de buradan gelmektedir. Ardıç ağacının içerisinde katran yağı adı verilen b..

Markalar: Yeşil Naturel

SAÇ AÇICI PAPATYA ÖZLÜ 100 ML - YEŞİL NATUREL

30,00₺

SAÇ AÇICI PAPATYA ÖZLÜ 100 ML - YEŞİL NATUREL

Papatya Özlü Saç Açıcı 100 mlHer birey saçına özen gösterir. Saçların yıpranmaması, her zaman canlı ve bakımlı görünmesi önemlidir. Saç bakımında farklı işlemler uygulanabilir. Bu işlemlerden bazılarının saça zararı olabiliyor. Doğanın sunduğu güzell..

Markalar: Yeşil Naturel

STRETCH MARKS MASAJ KREMİ - YEŞİL NATUREL

50,00₺

STRETCH MARKS MASAJ KREMİ - YEŞİL NATUREL

Stretch Marks Masaj KremiStretsch Marks Masaj Kremi sağlık için herhangi bir zarar barındırmamaktadır. Ürünün içeriğinde farklı yağlar kullanılmıştır. Bu yağlar ise özel olarak üretilmiştir. Argan yağı, zeytinyağı, kantaron yağı gibi farklı yağlar bi..

Markalar: Yeşil Naturel

YANIK KREMİ, YARA KREMİ 50 ML - YEŞİL NATUREL

40,00₺

YANIK KREMİ, YARA KREMİ 50 ML - YEŞİL NATUREL

Yanık Kremi, Yara Kremi 50 mlHem çocukların hem de yetişkinlerin vücudunda oluşan yanıklar kolay geçmediği gibi izler de bırakabiliyor. Yanık sonrasında bölgeye uygulanan yöntemler geçici etki oluştursa da deri üzerinde oluşan yanıklar derecesine gör..

Markalar: Yeşil Naturel

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Bitkisel Kozmetik

 Bitkisel Kozmetik

Bitkisel Kozmetik, Kozmetik Ürünler

Kozmetik ürünler cildimiz, saçlarımız gibi tüm dış etkenlere karşı savunma mekanizmamızın ilk ve en önemli halkalarının yıpranmasına engel olmak amaçlarıyla kullanılır. Cildimiz ve saçlarımız, soğuk, sıcak, hava kirliliği ve benzeri olmak üzere tüm dış etkenlerle ilk olarak karşılaşan vücut bölümlerimizdir. Bu karşılaşma sırasında dolayısıyla en yoğun yıpranmaya maruz kalan vücut bölümlerimiz olurlar. Bu durum çeşitli destekler kullanarak, saçlarımızın ve cildimizin yenilenmesi ve onarılmasını sağlamamızı gerektirir. Güzel görünmenin yanında, daha sağlıklı ve yıpranmalara karşı onarıcı etkileriyle kozmetik ürünler vazgeçilmezlerimizdir. Bitkisel kozmetik ürünleri, çeşitli destekleyici etkilere sahip farklı formlarda üretilen tamamen doğal ürünlerdir. Bitkilerden tamamen organik etkiler göstermesi amaçlanarak üretilen bitkisel kozmetikler, herhangi bir katkı maddesi veya doğal olmayan bileşen içermeyen ürünlerdir. Bu özellikleri, herhangi bir şekilde organik olmayan yapay bileşenlere sahip kozmetik ürünleri kullanılmasının önüne geçiyor.


Bitkisel Kozmetik Ürün Yelpazemiz

Yaşam kalitesini arttırmaya yönelik olarak hazırlanmış olan bitkisel kozmetik ürünleri arasında kremler en çok ilgi görenler ürünler arasında yer alıyor. At kestanesi kremi, masaj kremi, kuru cilt kremi (anti age krem) gibi kremler, haricen uygulanan ve tamamen doğal kremler olarak siz değerli tüketicilerin hizmetine sunuluyor.


Bunların yanında katran sabunu gibi organik ve özel sabunlar, çok çeşitli amaçlara yönelik olarak hazırlanıyor. Makyajın yıpratıcı etkilerinin azaltılması ve temizliği sırasında yardımcı kaş kirpik serumu en çok ilgi gören ürünlerimiz arasında yer alıyor. Kozmetik amaçlara yönelik olarak her konuda ihtiyacınız olan doğal ürünleri özenli bir araştırma ve geliştirme süreci sonunda hizmetinize sunuyoruz. Alanlarında uzmanlaşmış dermatologlar ve kimyagerlerin titiz çalışmalarıyla üretilen bitkisel kozmetik ürünleri, kategorimiz altında beğeninize sunuluyor.


Kremler çeşitli etkiler oluşturan bitkilerden özenle hazırlanan ürünler olarak katkısız olma özelliğiyle ürün yelpazemizde yer alıyor. Çeşitli sabunlar, saç bakım ürünleri, serumlar Bitkisel kozmetik ürün yelpazemizde kendisine yer bulan diğer ürünler. Her biri tamamen organik olması amacıyla hazırlanan bu kozmetik ürünler, bitkilerin eşsiz dünyasının ve bileşenlerinin bir araya getirilmesiyle hazırlanıyor.

Bitkilerin Gücü: Bitkisel Kozmetik

Laboratuar şartlarında hazırlanmış yapay malzemelerden hazırlanan kozmetik ürünlere göre etkili olan bitkisel kozmetikler yoğun bir ilgi görüyor. Katkı maddesi bulunmayan, tamamen organik formüllerle hazırlanan kozmetikler, doğanın kendisini yenileme, onarma kabiliyetlerinden etkili bir biçimde yararlanılmasını sağlıyor. Doğanın her bitkiye özel olarak atfettiği roller ve bu rolleri yerine getirmek amacıyla sahip oldukları bileşenler destekleyici etkilere sahiptir. Bu muhteşem etkilerin vücudumuz açısından en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla bitkisel kozmetik ürünleri geliştiriyoruz. Bitkiler dünyasının çeşitli etkileri yüzyıllara dayanan bir geçmişle biliniyor. Günümüzün ileri tıbbi ve teknik olanakları, bu etkilerin ne denli geniş bir yelpazede olduğunu daha net kanıtlıyor. Tamamen bitkisel ve doğal bileşenlere sahip formülleriyle kozmetik ürünlerimiz, benzersiz katkılarıyla yaşam kalitemizi daha fazla arttırmayı amaçlıyor.