ÇİÇEK KIŞ ÇAYI, BİTKİ ÇAYI 100 GR - YEŞİL NATUREL

  • 10,00₺

Çiçek Kış Çayı, Bitki Çayı 100 grÇiçek kış çayı özellikle kış ve sonbahar mevsimlerinin en çok arananlarındandır. Bu dönemler havaların soğuduğu, hastalık ihtimallerinin arttığı ve vücut direncinin düştüğü zamanlardır. Bu yüzden vücudumuzu desteklemek için çeşitli bitkisel destek ürünleri kullanılabilir. Çiçek kış çayı da evlerin, ofislerin kış ayı vazgeçilmezlerinden birisi olur. Çeşitli bitki ve..

Çiçek Kış Çayı, Bitki Çayı 100 gr

Çiçek kış çayı özellikle kış ve sonbahar mevsimlerinin en çok arananlarındandır. Bu dönemler havaların soğuduğu, hastalık ihtimallerinin arttığı ve vücut direncinin düştüğü zamanlardır. Bu yüzden vücudumuzu desteklemek için çeşitli bitkisel destek ürünleri kullanılabilir. Çiçek kış çayı da evlerin, ofislerin kış ayı vazgeçilmezlerinden birisi olur. Çeşitli bitki ve baharatlardan oluştuğu için çok yönlü ve çok tatlı bir içeriktir. Diğer bitki çaylarından farkı, daha fazla bitki çeşidini barındırıyor olması ve bunların genel özelliğinin vücuda destek olmasıdır. Yapılışları da kolay olduğu için her zaman tüketilebilmektedir. İçeriğindeki bitki türleri oldukça fazla olduğundan aynı zamanda atom çayı olarak da adlandırılır. Çiçek kış çayı konusunda en çok dikkat edilmesi gereken bitkilerin kalitesi ve hazırlanış şeklidir.

İÇİNDEKİLER:

Çiçek Kış Çayı, Bitki çayı

KULLANIMI:

Çiçek kış çayı hazırlamak için 1 su bardağına 1 tatlı kaşığı olacak şekilde malzemeleri kaynayan suyun içerisine atın ve demlenmesi için bırakın. 5-10 dakika bekledikten sonra süzün ve için. Eğer tatlandırmak isterseniz 1 çay kaşığı bal ya da 2-3 damla limon ilave edebilirsiniz. Burada kış çayı yaparken bitkileri suyun içine attıktan sonra kesinlikle kaynatmamalısınız. Aksi taktirde yakar ve faydalarını yok edebilirsiniz. Kayan suyu kapatıp bitkileri içine atıp demlenmeye bırakmalısınız.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Özellik
Özellikler Çiçek Kış Çayı, Bitki çayı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi