BİBERİYE SUYU, KUŞDİLİ 1 LT - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Biberiye Suyu, Kuşdili 1 LtBiberiye suyu çok eski tarihlere dayanmaktadır. Bitki uzun yıllardan beri Asya, Avrupa ve Amerika’da kullanılmıştır. Bitkinin botanik adı Rosmarinus Officinalis şeklindedir. Bitkinin yaprakları kullanılarak üretilen suyun gençleştirici ve canlandırıcı bir aroması bulunmaktadır. Çam aromasına benzeyen lezzeti nane ve limonu andıran kokusuyla da dikkat çekmektedir.&nb..

Biberiye Suyu, Kuşdili 1 Lt

Biberiye suyu çok eski tarihlere dayanmaktadır. Bitki uzun yıllardan beri Asya, Avrupa ve Amerika’da kullanılmıştır. Bitkinin botanik adı Rosmarinus Officinalis şeklindedir. Bitkinin yaprakları kullanılarak üretilen suyun gençleştirici ve canlandırıcı bir aroması bulunmaktadır. Çam aromasına benzeyen lezzeti nane ve limonu andıran kokusuyla da dikkat çekmektedir. Biberiye suyunun faydaları dolayısıyla uzun yıllar önce keşfedilmiştir. Tarihin derinliklerinde saklı olan ve bu güne kadar gelen faydalar hala genişletilmektedir. Daima yeni kullanım alanlarıyla karşınıza çıkan bu ürünün dünya geneline yayılması ekonomi yönünden de avantaj sağlamaktadır. 

Biberiye suyu Türkiye’de Akdeniz bölgesine özgü olarak öne çıkmaktadır. Bitkinin mevcut olduğu ve yoğun şekilde kullanıldığı bölgede bütün ayrıntıları da bilinmektedir. Bitki çalı formundadır, sürekli olarak formunu korur. Çalı formuyla dikkatleri çeken bitkinin sürekli olarak yeşil kalması da başka bir özelliğidir. Bitkiden elde edilen su sayesinde etken madde kullanılabilir hale getirilmektedir. Biberiye suyu faydaları tarihin bile kabul ettiği netliktedir. Uzun yıllardan beri bilinen ve sürekli olarak yenileri tespit edilen faydalar sayesinde insanlık netice elde etmektedir. Bitkinin halk arasında bilinen ve kullanılan bir diğer adı da kuşdili şeklindedir. Kuşdili suyu özel işlemlerden geçen bitkiden elde edilir. Elde edilen ürüne ulaşmak için geçirilen aşamalar sanıldığından çok daha zor ve zahmetlidir.

Biberiye suyu üretim açısından da birbirinden farklı avantajlar vaat etmektedir. Seri şekilde üretilen ve satışa sunulan ürünün dünya geneline yayılması amaçlanmaktadır. Kalitesinden ödün vermeden büyük bir titizlikle üretilen ürün tam anlamıyla bitkinin ana formudur. Bitkinin içeriği değiştirilmeden üründe kullanımı gerçekleştirilir.

İÇİNDEKİLER:

%100 Saf Biberiye (Kuş Dili) Öz Suyu

Özel damıtma (Ekstraktasyon) yöntemleriyle elde edilmiş bitki öz suyudur.

KULLANIMI:

Yetişkinler için bir çay bardağının yarısı Biberiye Öz Suyu ile kalan kısmı da su ile tamamladıktan sonra iyice karıştırın ve yemeklerden önce için. Haricen cilt temizliğinde ve banyoda kullanılabilir.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi