BAKIM SABUNU - YEŞİL NATUREL

  • 20,00₺

Bakım SabunuGündelik hayatın en yaygın ve temel gereksinimlerinden biri sabundur. Sağlık ve cilt bakım açısından bakım sabunu yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Bu sabunları tercih ederken doğal olması ve bitkisel içerikli olması tüketici için aranan özelliklerdir. Soğuk formülasyon tamamen doğal ürünler kullanılarak yapılmaktadır. Yaklaşık olarak %70’i yağdır. Bu sabunun içeriğinde k..

Bakım Sabunu

Gündelik hayatın en yaygın ve temel gereksinimlerinden biri sabundur. Sağlık ve cilt bakım açısından bakım sabunu yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Bu sabunları tercih ederken doğal olması ve bitkisel içerikli olması tüketici için aranan özelliklerdir. Soğuk formülasyon tamamen doğal ürünler kullanılarak yapılmaktadır. Yaklaşık olarak %70’i yağdır. Bu sabunun içeriğinde kaynak suyu, sodyum hidroksit ve yağ bulunmaktadır. Oldukça kolay bir yapım aşaması vardır. Bu yöntemle yağ bir miktar kostikle karıştırılır. Karışım ısıtılarak karıştırılır ve sabun elde edilir. Firma olarak soğuk sıkım bakım sabunu üreterek sağlığınızı koruyacak şekilde cilt bakımı yapmanıza imkan tanımaktadır. Günümüzde özellikle cilt bakımı üzerine olan kozmetik sektöründe yaygın şekilde hem cilde hem de sağlığa zararlı kimyasallar kullanılmaktadır. Özellikle sağlıklı yollardan bakım yapmak isteyenler için doğal içerikli bakım sabunu en iyi alternatif olmaktadır. Doğal bakım yapmak isteyenler için doğal yöntemlerle hazırlanan ve son derece organik olan soğuk sıkım bakım sabunları firma tarafından üretilmektedir.

İÇİNDEKİLER:

Doğal Bakım Sabunu

KULLANIMI:

 

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Özellik
Özellikler Doğal Bakım Sabunu

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi