AYNISEFA YAĞI - YEŞİL NATUREL

  • 20,00₺

Aynısefa YağıAynısefa, seyrek dallı gevşek veya dik gövdeli, 80 cm (31 inç) boyunda büyüyen kısa ömürlü aromatik otsu bir bitkidir. Aynısefa bitkisinde merkezi disk çiçeklerini çevreleyen tek bir ışın demeti halkası vardır. Çiçekler, koşulların uygun olduğu tüm yıl boyunca ortaya çıkabilir. Meyvesi dikenli, kavisli ve ağırlığı ortalama 10.1 mg'dır. Aynısefa yağının özü olan Aynısefa bitkisi, Japon..

Etiketler: AYNISEFA YAĞI

Aynısefa Yağı

Aynısefa, seyrek dallı gevşek veya dik gövdeli, 80 cm (31 inç) boyunda büyüyen kısa ömürlü aromatik otsu bir bitkidir. Aynısefa bitkisinde merkezi disk çiçeklerini çevreleyen tek bir ışın demeti halkası vardır. Çiçekler, koşulların uygun olduğu tüm yıl boyunca ortaya çıkabilir. Meyvesi dikenli, kavisli ve ağırlığı ortalama 10.1 mg'dır. Aynısefa yağının özü olan Aynısefa bitkisi, Japonya'da, Amerika'da ve Avrupa'da yetiştirilir. Aynısefa çiçeği gıda olarak tüketilebilir.  Genellikle salatalara renk eklemek için kullanılan aynısefa yağı, garnitür olarak, safran yerine yemeklere eklenebilir.

Çiçekleri antik Yunan, Roma, Orta Doğu ve Hint kültürlerinde bir bitkinin yanı sıra kumaşlar, yiyecekler ve kozmetikler için bir boya olarak kullanılmıştır.  Bu kullanımların çoğu bugün devam etmektedir. Yeşil Naturel olarak bitkilerin toplanması ve ürün haline getirilmesi aşamasıyla özenle ilgilenirken, sizlerin memnuniyetine sunarken de oldukça hassas davranıyoruz. 

Aynısefa yağı, çiçeklerinden ekstrakte edilen doğal bir yağdır. Takviye olarak kullanılan Aynısefa yağı, kadife çiçeği çiçeklerinin bir taşıyıcı yağa infüze edilmesiyle üretilir. Bu yağ kendi başına, merhem veya krem yapmak için kullanılabilir. Aynısefa ayrıca bir tentür, çay ve kapsül haline getirilebilir.  Soğuk sıkım yöntemi ile yağı çıkarılan aynısefa, aynısefa yağı olarak müşterilerimizin hizmetine sunulur.

İÇİNDEKİLER:

Aynısefa yağı

KULLANIMI:

Aynısefa yağı masaj yapılmak suretiyle, haricen istenilen bölgeye uygulanır.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi