AYAK MASAJ KREMİ - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Ayak Masaj KremiHer birey vücut bakım ve sağlığı için yöntemler araştırmaktadır. Bu yöntemler ise genellikle doğadan yararlanılarak elde edilmektedir. Bitkisel çözümler bu doğal yolların en başında gelmektedir. Özellikle cilt bakım kremleri tercih edilirken bitkisel özlü olması önem taşımaktadır. Ayak masaj kremi kullanan kişiler için de bu özellik ön plandadır. Sağlıklı yaşam, sağlık ve cilt bakı..

Ayak Masaj Kremi

Her birey vücut bakım ve sağlığı için yöntemler araştırmaktadır. Bu yöntemler ise genellikle doğadan yararlanılarak elde edilmektedir. Bitkisel çözümler bu doğal yolların en başında gelmektedir. Özellikle cilt bakım kremleri tercih edilirken bitkisel özlü olması önem taşımaktadır. Ayak masaj kremi kullanan kişiler için de bu özellik ön plandadır. Sağlıklı yaşam, sağlık ve cilt bakımının bir parçası olan ayak masaj kremi için de geçerlidir. Son zamanlarda kullanımı oldukça yaygınlaşan ekstrakt bu taleplere karşılık vermektedir. Kısaca bitiklerin özü olarak ifade edilen ekstrakt krem üretiminde yaygın şekilde tercih edilmektedir. Ekstrakt bitkilerin etken maddelerinin çıkarılarak sıvı şekle getirilmesidir. Bitkisel krem içinde barındırdığı bitkinin vitamini açısından besleyici olduğu için tercih sebebidir. Bitkilerin özünü teknik olarak bitkiden çıkararak elde edilen ekstraktlar doğal krem tercihinde önemli bir unsurdur. Ayak masaj kremi ayaklarınızın bakımı için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Firma tarafından üretilen ekstrakt ürünler kullanılarak üretilen doğal kremlerle sağlığınız ve güzelliğinizi doğal yollarla koruyorsunuz.

İÇİNDEKİLER:

Özel Formülasyon

KULLANIMI:

Harici olarak kullanın.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Özellik
Özellikler Özel Formülasyon

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi