AT KESTANESİ KREMİ - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

At Kestanesi, Kırkkilit Ekstraktı ve Kantaron Yağı karışımından üretilmiştir. At kestanesi, Latince ismiyle Aesculus Hippocastanum olarak da bilinmektedir ve oldukça çeşitli özellikleri olan bir bitkidir. Sapindacae ailesine mensup çiçekli bitki türlerinden bir tanesidir. Dünyanın birçok farklı bölgesinde yetişmekte olan bitkiden at kestanesi kremi elde edilmektedir. Bunun yanı sıra at k..

At Kestanesi, Kırkkilit Ekstraktı ve Kantaron Yağı karışımından üretilmiştir. At kestanesi, Latince ismiyle Aesculus Hippocastanum olarak da bilinmektedir ve oldukça çeşitli özellikleri olan bir bitkidir. Sapindacae ailesine mensup çiçekli bitki türlerinden bir tanesidir. Dünyanın birçok farklı bölgesinde yetişmekte olan bitkiden at kestanesi kremi elde edilmektedir. Bunun yanı sıra at kestanesi jeli gibi çeşitli farklı bitkisel ürün türevleri de bulunan bitki, çeşitli bitkiler ile karışım yapılarak krem satışa sunulmaktadır. Yeşil Naturel olarak at kestanesini yine fitoterapi alanında yaygın olarak kullanılan kırkkilit ekstraktı ve kantaron yağı ile karışım halinde sizlere sunuyoruz. Bitkisel ürün türevi olarak at kestanesi balsamı olarak da bulunabilen bitki, Kırkkilit otu gibi bitkilerde olduğu gibi çeşitli ekstra etkenlerle zenginleştirilerek daha da iyileştirilmektedir. At kestanesi bitkisinin tohumları, Alkaloid Saponin ve Glikozit içerirler ve bu sebeple doğada bulunduğu haliyle zehirlidir. 30 yılı aşkın tecrübesi ile bitkisel ürün sektöründe olan Yeşil Naturel bu bitkiyi işleyerek sağlıklı bir şekilde krem halinde sizlere sunmaktadır.

İÇİNDEKİLER:

At Kestanesi, Kırkkilit Ekstraktı, Kantaron Yağı

KULLANIMI:

Harici olarak cilde uygulayın.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Özellik
Özellikler At Kestanesi, Kırkkilit Ekstraktı, Kantaron Yağı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi