ASPİR YAĞI 250 ML - YEŞİL NATUREL

  • 25,00₺

Aspir Yağı 250 mlAspir yağı amacına göre değişkenlik gösteren kullanım alanlarına sahiptir. İki türü olan ürünün birisi yüksek oranda linoleik içermektedir, diğerinde ise yine yüksek oranında oleik bulunmaktadır. Yüksek seviyede oleik içeren ürün diğerine kıyasla çok daha fazla doymamış yağ barındırmaktadır. Yüksek seviyede linoleic içeren üründe ise çoklu şekilde doymamış yağlar mevcutt..

Etiketler: ASPİR YAĞI

Aspir Yağı 250 ml

Aspir yağı amacına göre değişkenlik gösteren kullanım alanlarına sahiptir. İki türü olan ürünün birisi yüksek oranda linoleik içermektedir, diğerinde ise yine yüksek oranında oleik bulunmaktadır. Yüksek seviyede oleik içeren ürün diğerine kıyasla çok daha fazla doymamış yağ barındırmaktadır. Yüksek seviyede linoleic içeren üründe ise çoklu şekilde doymamış yağlar mevcuttur. Her iki ürünün de kullanım özellikleri ve alanları farklılık göstermektedir. Özelliklerine göre kullanılan ürünlere talep oldukça fazladır. Günden güne artan talep için daha seri üretimler gerçekleştirilmektedir. Üretimlerin hızı kadar kalitesi de önemlidir. Kaliteden taviz verilmeden üretimler gerçekleştirilir. Ürünün üretim aşamaları titizlikle gerçekleştirildiğinden doğallığından hiçbir şey kaybetmemektedir. En doğal haliyle satışa sunulan ürün beğenilmektedir.

Aspir yağı diğer adı Carthamus olan otsu bitkiden elde edilmektedir. Otsu bitki çok dallı olmasıyla dikkat çeker. Bitki benzerlik yönüyle devedikenini andırmaktadır. Ürün tohumlardan elde edilmekte ve piyasaya sunulmaktadır. Bitkinin çiçekleri yaklaşık olarak 30 ile 150 cm uzunluğundadır. Ürün bitkinin çiçek ve tohum kısmından elde edilerek en doğal haliyle satılmaktadır. Aspir yağı kullananlar eski dönemlere dayanmaktadır. Aspir tohumu yağı ile farklı işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Aspir yağı yüksek talep gören ürünlerin başında gelmektedir. Aspir yağı fiyatı için web sitemizi takip edebilirsiniz. 

İÇİNDEKİLER:

Aspir Yağı

KULLANIMI:

Sabah ya da akşam bir çay kaşığı kullanınız.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi