ARDIÇ YAĞI - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Ardıç YağıArdıç yağı kullanımı günden güne daha da yaygın hale gelmektedir. Yaygınlaşan kullanımı ile farklı sektörlerde yerini alan ürünün kalitesi oldukça önemlidir. Ürün yüksek kalitede üretilmekte ve satışa çıkarılmaktadır. Üretim aşamalarında da ambalajlamada da kesinlikle kaliteden taviz verilmemektedir. Ürünün kalitesi kadar doğallığı da önemlidir. Ardıç yağı kullanım amacına hizmet et..

Etiketler: ARDIÇ YAĞI

Ardıç Yağı

Ardıç yağı kullanımı günden güne daha da yaygın hale gelmektedir. Yaygınlaşan kullanımı ile farklı sektörlerde yerini alan ürünün kalitesi oldukça önemlidir. Ürün yüksek kalitede üretilmekte ve satışa çıkarılmaktadır. Üretim aşamalarında da ambalajlamada da kesinlikle kaliteden taviz verilmemektedir. Ürünün kalitesi kadar doğallığı da önemlidir. Ardıç yağı kullanım amacına hizmet etmek için en doğal şekilde üretilmeli ve kullanılmalıdır. Daha etkili bir kullanım için kesinlikle ürünün doğallığına önem gösterilmelidir. Tam anlamıyla sonuç elde etmek isteyenlerin talep ettiği ürün doğallığıyla öne çıktığı için güven vaat etmektedir. Ürünün içeriğinde kullanılan bütün malzemeler kalite kontrolden geçirilmiştir. Ardıç yağı pek çok aşamadan geçerek elde edilmektedir. Meşakkatli bir yapım aşamasına sahip olan ürün ağacın meyvelerinden çıkartılmaktadır. Esansiyel yağlarımız soğuk sıkım olarak üretilmektedir.

İÇİNDEKİLER:

Ardıç Yağı

KULLANIMI:

Haricen masaj yapmak suretiyle cilde uygulayınız.

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi