ACI ÇEHRE, ACI ÇEHRE TOHUMU - YEŞİL NATUREL

  • 40,00₺

Acı Çehre, Acı Çehre TohumuLatincesi Rhamnus Catharticus olan acı çehre otu, bitki ailesi Rhamnacae’ye tabi olan küçük bir ağaç türü olarak tanımlanmaktadır. Ak diken ismi de acı çehre bitkisi için kullanılan bir isimdir. Gri veya kahverengi yapraklara sahip olan acı çehre tohumu genellikle dikenlidir. Boyları 10 metreye kadar büyüyebilmekte olan acı cehre meyvesinde sert bir çekirdeğe s..

Etiketler: Acı Çehre

Acı Çehre, Acı Çehre Tohumu

Latincesi Rhamnus Catharticus olan acı çehre otu, bitki ailesi Rhamnacae’ye tabi olan küçük bir ağaç türü olarak tanımlanmaktadır. Ak diken ismi de acı çehre bitkisi için kullanılan bir isimdir. Gri veya kahverengi yapraklara sahip olan acı çehre tohumu genellikle dikenlidir. Boyları 10 metreye kadar büyüyebilmekte olan acı cehre meyvesinde sert bir çekirdeğe sahiptir. Bitki çeşitli bölgelere özgü olarak yetişmektedir. Orta Britanya’dan Fas’a kadar bu bölgelerden birisidir. Fas’ın doğusundan Kırgızistan’a kadar Avrupa, Kuzeybatı Afrika ve Batı Asya’da da bu bitkiye rastlanmaktadır. Acı çehre fitoterapi alanında gerek tohumlarıyla gerek de bitkisiyle tercih konusu olabilmektedir.

Acı Çehre

Acı Çehre Otu ve Tohumu Temin Etmek

Yeşil Naturel olarak, acı çehre tohumunu mevsiminde ve gerekli koşulları sağlayarak temin ediyoruz. Bitkilerin alınmasında en önemli husus bitkilerin barındırıldığı şartlar olarak söylenebilir. Bizler de bitkileri en doğru koşullarda saklıyor ve yetiştirme şartlarına dikkat ederek temin ediyoruz. Kuru bitkisel ürünlerimiz, kaliteli ürünler olup gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Bu ürünü inceliyorsanız Naturel Fit Ürünümüzü incelemek isteyebilirsiniz?

İÇİNDEKİLER:

Acı çehre tohumu

KULLANIMI:

Sabah ve akşam öğünlerinden yarım saat önce almanız faydalı olacaktır. Bu yöntemde bir bardak kaynamış suyun içine 5-6 adet acı çehre tohumu atın ve bu 5-10 dakika bekletip süzün. Ilıdıktan sonra suyu içebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi