ALIÇ SİRKESİ 500 ML - YEŞİL NATUREL

  • 30,00₺

Alıç Sirkesi 500 mlDoğal üretim alıç sirkesi tatlı ama hafif buruk bir lezzete sahip olan meyveden elde edilmektedir. Bu meyve alıç meyvesi olarak adlandırılır. Bu ürünün elde edilme aşamaları ve üretilme boyutları diğer ürünlerden çok farklıdır. Bu ürünün yapılması için kullanılan meyve halk arasında farklı isimlerle bilinmektedir. Söz konusu isimlerin başında aluç gelmektedir. Aluç olarak t..

Alıç Sirkesi 500 ml

Doğal üretim alıç sirkesi tatlı ama hafif buruk bir lezzete sahip olan meyveden elde edilmektedir. Bu meyve alıç meyvesi olarak adlandırılır. Bu ürünün elde edilme aşamaları ve üretilme boyutları diğer ürünlerden çok farklıdır. Bu ürünün yapılması için kullanılan meyve halk arasında farklı isimlerle bilinmektedir. Söz konusu isimlerin başında aluç gelmektedir. Aluç olarak tanınan ve bilinen meyve bölge ayırt etmeksizin neredeyse her yerde yetişebilmektedir. Türkiye’de kendiliğinden pek çok bölgeye yayılarak yine kendiliğinden yetişme özelliği göstermektedir. Ağacın meyvesi kullanılarak elde edilen ürün tamamen doğal ve orijinaldir. Elde edilen ürünün içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmadığı için saf haliyle kullanmak isteyenlerin tercihi olmuştur.

Meyvenin halk arasında bilinen bir diğer ismi de yemişendir. Yemişen meyvesi gösterdiği özellikler ile pek çok sektörde yerini almakta ve her geçen gün değer kazanmaktadır. Alıç sirkesi yorumları ne kadar kaliteli ve kusursuz üretildiğinin en büyük kanıtıdır. Ürün Yeşil Naturel'in 30 yılı aşkın tecrübesi ile geleneksel yöntemlerle üretilmektedir. Alıç sirkesi birbirinden farklı sektörlerin ortak noktası haline gelerek değerini gözler önüne sermektedir. Güncel alıç sirkesi fiyatı için web sitemizi kontrol edebilirsiniz.

İÇİNDEKİLER:

Alıç Sirkesi

KULLANIMI:

 

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi